Rzymske wakacje

Data publikacji 16-09-2017 22:07:23
Kategoria Blog sklepu MELON

Rzymske wakacje

Wakacje 2017 były wspaniałe, ale minęły jak zwykle za szybko. Każdy z nas przywiózł do domu wiele zdjęć, pamiątek i wspomnień, które teraz będziemy pielęgnować. Jedni z nas odwiedzali miejsca w które jeżdżą co roku, inni odkrywali nowe zakątki. Wyjeżdżając staramy się odpoczywać, ale gdy jest możliwość, to również zwiedzać to, co w danym rejonie jest godne zobaczenia.
Moje tegoroczne urlopowanie okazało się zwiedzaniem „kolebek cywilizacji”. W ciągu jednego miesiąca zwiedziłam Ateny i Rzym. Obydwa miasta zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Jednak pod względem różnorodności i mnogości miejsc do zwiedzania, górą będzie chyba Rzym. Takich miejsc, które należało zwiedzić było bardzo dużo. Na liście znalazły się: Koloseum, Forum Romanum, Watykan z Bazyliką Św. Piotra i muzeum watykańskie, Fontanna di Trevi, Plac Navona z Fontanną Czterech Rzek, Schody Hiszpańskie, Bazylika św. Jana na Lateranie, Panteon, Bazylika Matki Bożej Większej - to wcale nie tak mało jak na trzy dni. Spacerując rzymskimi ulicami oprócz piękna zabytków, zwracałam również uwagę na to jak ubrani są ludzie. Zaglądałam też w okna wystaw nie tylko tych firmowych, ale tych „zwyczajnych”. Podziwiałam piękne ubrania i inne rzeczy jednocześnie podpatrując i porównując trendy modowe.

I tu dochodzę do sedna sprawy – podczas spacerów pięknymi uliczkami Rzymu niejednokrotnie natrafiłam na sklepy z galanterią skórzaną, w których podziwiałam piękne torebki. Wśród nich znalazłam kilka egzemplarzy torebek, które można kupić w naszym sklepie MELON. Serce się raduje takim widokiem. I w zaufaniu Wam powiem – włoskie ceny były wyższe, dlatego zapraszam gorąco na zakupy w naszym sklepie.

Podsumowując – żegnamy wakacje i już marzymy o następnych podróżach z włoskimi torebkami na ramieniu.

Podziel się

You must be registered

Przejdź do rejestracji

Dodaj komentarz

Nowe produkty

Producenci

Informacje

Promocje